Ruilhandel tijdens de Pike Experience

0 725
21 sep

Een gouwe ouwe topper tijdens ons roofvisevent Pike Experience is altijd weer de Tweedehands markt. De hele dag door is het er druk met kopers en verkopers van hengelsportmateriaal

. Vooral gericht op roofvis natuurlijk. Iedereen die dat wil kan spullen te koop aanbieden die door een team van vrijwilligers worden verkocht.

Opbrengst voor de SNB
Je komt op de dag van ons event met je spullen naar ons verkooppunt. Daar lever je alles in en ons team verzorgt de kaartjes die er aan komen. Zelf bepaal je natuurlijk de prijs en dan wordt je artikel op één van de tafels gelegd. Als je vertrekt of uiterlijk aan het einde van de beurs, kun je dan je nog overgebleven spullen weer ophalen en het bedrag incasseren wat je eventuele verkoop heeft opgebracht. Je ontvangt het bedrag onder aftrek van 15% want dit is de bijdrage die ten goede komt aan de SNB en het werk wat wij vanuit onze vereniging doen.Sla je slag
Elk jaar weer tref je op onze tafels prachtige spullen aan. Soms heel oud, zo oud zelfs dat de materialen beslist een verzamelaarswaarde hebben. Soms gaat het ook om hagelnieuwe spullen of bijvoorbeeld kunstaas wat al zo lang ongeopend in iemands kunstaasbox heeft gezeten dat verkopen een betere optie blijkt. Op deze manier kun je vaak voor een prikkie aan heel goed hengelsportmateriaal komen en je steunt er allebei, koper en verkoper, ook nog de SNB mee. Met dit geld behartigen wij de belangen van de roofvissers in Nederland maar organiseren we ook o.a. dit prachtige roofvisevent.

Mis het allemaal niet, kom zondag 1 oktober naar Haddock Watersport in Almere en sla je slag!
Gerelateerde berichten
Facebook reacties