SNB Ledenvergadering 4 april gaat niet door

0 245
17 mrt

Het zal niemand meer verbazen. Op basis van alle gebeurtenissen van de afgelopen dagen heeft het SNB bestuur besloten om onze Ledenvergadering van zaterdag 4 april te annuleren.

Uiteraard zal onze ledenvergadering op een later tijdstip plaatsvinden. Mogelijk op een andere manier dan u vannn ons gewend bent, maar daarover later meer. Dit omdat er wel een ledenvergadering moet plaatsvinden en omdat er ook nu weer stukken moeten worden bekrachtigd, bestuursleden moeten worden herkozen en wij met onze leden besluiten willen nemen over de huidige stand van zaken en toekomst van de SNB. Via ons volgende blad volgt meer informatie. Dit blad verschijnt vanaf 30 mei bij onze leden. Maar omdat een blad geproduceerd moet worden en nooit heel actueel kan zijn, vragen wij iedereen ook onze website en andere digitale kanalen goed te volgen.

Nader bericht volgt. Laten we in elk geval voorzichtig zijn.

Ik wens iedereen een goede gezondheid toe de komende tijd!


Ingmar Boersma
Voorzitter SNB

Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.