Belangrijke informatie over onze Ledenvergadering

0 1179
15 aug

Op zaterdag 5 september vindt onze uitgestelde ledenvergadering plaats. De uitnodiging met agenda staat in Snoekerijen nr. 142. Vanwege corona gaat het dit jaar anders en daarom graag jullie aandacht voor het volgende.

Als je bij onze ledenvergadering aanwezig wilt zijn, is het noodzakelijk om je hiervoor aan te melden bij onze secretaris. Wij kunnen maar een beperkt aantal mensen toelaten. Ook kan het zijn dat we op het laatst nog moeten besluiten dat de vergadering niet fysiek maar digitaal wordt gehouden.

Meld je aan via email:

secretaris@snoekstudiegroep.nl
 
Aanmelden kan tot uiterlijk 31 augustus 2020.
Kort daarna ontvang je bericht of je kunt komen en of de vergadering fysiek of digitaal plaatsvindt. Als het digitaal is, ontvang je een link voor deelname en dan kan het aantal deelnemers natuurlijk groter zijn.
Als we fysiek bijeen komen is het aantal deelnemers beperkt en gaat je deelname op basis van volgorde van binnenkomst van de aanmeldingen bij onze secretaris.

Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.